TR | EN

OUTDOOR ÇÖZÜMLERİ

IP55 Harici Tip Kabinetler

 • Geliştirilmiş sağlam ve dayanıklı özel profil teknolojisi
 • Doğal havalandırma sistemi
 • Yüksek performanslı ısı kontrolü
 • Anti-vandalizm tasarımı
 • Proje ihtiyacını karşılayacak boyutlar
 • Kabinet tasarımı ve kurulumu için proje odaklı özel çözümler
OUTDOOR ÇÖZÜMLERİ

Çevre etkilerine karşı koruma
Estap harici tip kabinetler geliştirilen tasarımı ile değerli ve hassas ekipmanlarınızı korumaktadır. Yağmur, kar, rüzgar, güneş ışığı ve depreme karşı mukavemetlidir. Estap kabinetleri korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı uzun süre sağlama imkânı sunar.

Geliştirilmiş IP55 Harici tip kabinetler
Estap Outdoor çözümleri; aluminyum konstruksiyon, çift cidarlı, özel tasarımlı çekme profil yapısı sayesinde kabinetin yapısı bükülmeye karşı mukavemetli ve modüler birleştirme yapısına uygun, geçme vida sistemi yapısını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek korozyon direnci ile dış ortam etkilerine karşı cihazlarınızı korur.

Estap harici tip kabinetlerinin sunmuş olduğu çözümler ile ilgili olarak, aşağıdaki özellikleri sayabiliriz.

Vandalizm ve dış darbelere karşı koruma
Estap harici tip kabinetlerin geliştirilmiş tasarımında kullanılan özel tasarımlı profil, gizli menteşe sistemi ve kalite standardı yüksek olan yardımcı elemanları sayesinde vandalizm ve zorla müdahaleye karşı maksimum koruma sağlamaktadır.

Elektromanyetik radyasyona karşı koruma
Estap harici tip kabinetler geliştirilmiş tasarımı ile vericilerden yayılan radyasyona ve elektromanyetik adyasyonun yıkıcı etkilerini önleyerek etkin koruma sağlamaktadır.

Yüksek ısı değerlerine karşı koruma
Estap harici tip kabinetler geliştirilmiş tasarımı ile yüksek ve düşük ısı değerlerine karşı korur. Kabinet içi sıcaklık derecesini, ekipmanların çalışma sıcaklık değerlerini soğutma ünitelere sayesinde sabit tutar. Dış cidara uygulanan özel boyanın özelliği sayesinde UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.


TELEKOMÜNİKASYON ve IT

Estap harici tip kabinetler gelişitirilmiş tasarımı ile teknolojik yatırımlarınızı korur ve güvenliğini sağlar. Tüm alanlarda ve uygulamalarda Estap kabinetleri sizi müşteriniz ile buluşturur.

Data, ses, sabit ve mobil telefon ağları, internet, Fiber, DSL, IPDSL, 3G, CATV, LAN, WAN, MAN... ve tüm son teknoloji telekomünikasyon çözümleri geliştirilmiş Estap harici tip kabinet kullanımı gerektirir.

ULAŞIM ve TRAFİK

Estap harici tip kabinetler geliştirilmiş tasarımı ile her alanda değerli elektronik cihazlarınızı korur.

 • Kontrol, scada, data transferi ve otomasyon
 • Tren kontrol sistemi
 • Liman kontrol sistemi
 • Otoyol trafik sinyalizasyon sistemi
 • Havayolu kontrol sistemi

OUTDOOR ÇÖZÜMLERİ

Özellikler

Dış Ebatlar: Harici tip kabinetin ebadı ve tasarımı proje ihtiyacına göre belirlenmektedir. Kabinetin alt tarafındaki bazanın dört köşesinde bulunan deliklerden yere sabitlenir. Sabitleme işlemi için istenirse şablon kullanılır.

Kapılar: 180º açılabilir kapılar, üç noktadan kilitleyen zamak veya paslanmaz çelikten kilit mekanizma kullanılır. Açılabilir kapılar kabinet tasarımına göre ön, yan veya arka tarafta olabilir.

Boya ve yüzey işlem süreçleri: Alüminyum levhalar özel yüzey işlem sürecinden geçtikten sonra RAL 7035 veya RAL 7032 boya ile boyanmaktadır. Standartta iç parçalar ise tamamı paslanmaz çelikten imal edilmektedir. İstendiğinde alüminyum ve galvaniz olarak üretilmektedir. Anti-grafiti, anti-postit ve Insulpant boyalar uygulanabilir. Koruma sınıfı: IP55 – su ve toz sızdırmazlık. Kablo girişi: Aksi istenmediği takdirde, kabinetin tabanında bulunmaktadır.

Soğutma ünitesi: İstenilen sıcaklık değerine göre aşağıdaki çözümler uygulanmaktadır;

Filtreli fan - Isı eşanjörü - Klima

Ön kapıya veya yan panele monte edilme imkanına sahiptir.

Konstrüksiyon: Modüler yapıda, özel tasarımlı çekme profil sayesinde sağlam ve mukavemetlidir. Bağlantı elemanlarının profilde bulunan kanal içine tutturulması kabinet yapısına genişleme imkânı katmaktadır. Kapılar, yan-arka paneller ve kabinet tavanı çift cidarlı olup, istenen yerde havalandırma panjuru yapılabilmektedir. Modüler yapısı sayesinde istendiğinde kabinet içerisinde kolaylıkla bölmeler yapılabilmektedir.

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Çözümler

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Online Eğitim